>

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka je jedinečná efektivní forma prezentace Vašich interiérů či exteriérů. Díky celkovému pozorovacímu úhlu 360°poskytují virtuální prohlídky přesnější vyobrazení skutečnosti než běžná fotografie.

Pro zlepšení orientace lze Virtuální prohlídky doplnit interaktivním půdorysem či interaktivní google mapou.

To view virtual tour properly, Flash Player 9.0.28 or later version is needed. Please download the latest version of Flash Player and install it on your computer.

On-line kalkulačka virtuální prohlídky

Spočítejte si sami on-line cenu, za kterou můžete mít u nás virtuální prohlídky, hned a bez dlouhého čekání na kalkulace...

Libí se vám toto řešení?
Kontaktujte nás

Ing. Jiří Blažek
blazek@istudio.cz
+420 605 268 592

OBLASTI VYUŽITÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY?

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY - MĚSTA, OBCE, REGIONY

Virtuální prohlídka Vám přiláká nové turisty - jedná se o možnost podpory cestovního ruchu...virtuální prohlídka města Brna zde.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY - HOTELY, PENZIONY, LÁZNĚ, RESTAURACE

Na webových stránkách ubytovacích zařízení funguje virtuální prohlídka jako komplexní prezentace prostoru (interiéru i exteriéru). Pomocí virtuální prohlídky uděláte z návštěvníků vašich stránek vaše klienty... ukázka virtuální prohlídky hotelem Alpenhof zde.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY - TYPOVÉ RODINNÉ DOMY, DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Prodáváte typová řešení rodinných domů či dřevostaveb? Nemusíte již stavět fyzicky ukázkový dům - nechte si zpracovat virtuální prohlídku. Návštěvníci Vašich stránek si tak pomocí virtuální prohlídky budou moci prohlédnout Vaše řešení v klidu z domova...ukázka virtuální prohlídky domem zde.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY - NEMOVITOSTI, REALITNÍ KANCELÁŘE

Fotografie prohlídku nenahradí! Prohlídka je prohlídka. Myslíte si to taky? ... www.ProhlidkaJeProhlidka.cz

CO JEŠTĚ UMÍME?

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - 3D VIZUALIZACE

Cílem naší firmy je neustálé zdokonalování našich služeb a představování nových služeb na náš trh. Jako první v České republice jsme v roce 2006 představili VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKU jako 3D VIZUALIZACI (ve spolupráci s firmou "Miss3.cz"). Developerské společnosti ji mohou využít pro prodej bytů, které jsou teprve ve výstavbě. Podívejte se na ukázku 3D virtuální prohlídky.

FOTOGRAFOVÁNÍ Z VÝŠKY

Jako doplněk našich virtuálních procházek nabízíme také fotografování sférických fotografií do výšky 9-ti metrů... ukázka virtuální prohlídky z 9-ti metrů zde.